logo

reklam

Türk ve İslam Emanetleri Projesi Kabul Gördü

Türk ve İslam Emanetleri Projesi Kabul Gördü

UYGAD ve İHSİAD Yönetim Kurulunun hazırlayıp sunduğu ve Kültür Bakanlığı’nın da onay verdiği Uluslararası “Türk ve İslam Emanetleri” ortak projesi hayata geçiyor. 

UYGAD (Uluslararası Yazarlar ve Gazeteciler Cemiyeti) ve İHSİAD (İmam Hatipli Sanayici ve İşadamları Derneği’nin ortaklaşa projelendirdiği, yurtiçi ve yurtdışı panel ve sergi içerikli “Türk ve İslam Emanetleri” projesi, uzmanlarının da katılım sağlayacağı geniş konsept içerikten oluşmaktadır.

Hasbahçe Gazetesi Yazarlarımızdan Küratör, Koleksiyoner, Araştırmacı yazar Volkan Yaşar Berber’in tevarüs eden bilgi ve koleksiyonlarından faydanalabilmek adına Kültür Bakanlığımızın katkılarıyla yurt içi ve yurt dışında sergilenecektir.

Kişisel gayretler sonucunda oluşturulmuş koleksiyonların, Uluslararası alanda yeni bir konsept oluşumuna da öncü olacağından, sektörlerin bilahare teşvik ve girişimleriyle projelendirilebileceğinin kanıtı oldu. 

Medya-basın aydınlarının ve sanayici iş adamının şimdiye kadar gerçekleştirmediği bir projeye de imza atılmış oldu.

Her iki tarafın katılımıyla ortak anlaşma sağlandı. Protokole UYGAD adına Volkan Berber, İHSİAD adına Genel Başkan Nurullah Şahin ve Genel Başkan Yardımcısı Yasin Örücü katıldı.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » »
Share
644 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.