logo

reklam

Gümüşhacıköylü Genç İşadamından Örnek Davranış 

Gümüşhacıköylü Genç İşadamından Örnek Davranış

1991 Amasya Gümüşhacıköy doğumlu genç işadamlarından Sinerama Ajans Sahibi Yıldırım ZEYTÜNLÜ, 2017 yılında Darülaceze Huzurevi için yaptığı etkinliğin ardından 2018 yılında da yine bir etkinlik yaparak Sokak Hayvanları Koruma Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ne 2 ton mama yardımında bulundu.

Konu hakkında görüş aldığımız Sinerama Ajans Sahibi Yıldırım ZEYTÜNLÜ,  “Sosyal Sorumluluk Projesi adı altında bu sene Sokak Hayvanları Koruma Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’ne 2 ton mama yardımında bulunduk. Bu tip davranışları herkesin sergilemesi gerekir.  Doğadaki bütün canlılar; insanlar olsun, hayvanlar olsun kimsesiz ve yalnız değildir. Bu tip sosyal sorumluluk projelerine ajans olarak daha çok ağırlık vereceğiz” dedi.

Zeytünlü, “Gelecek seçimlerde inşallah milletvekili adayı olarak çalışmalara başlayacağız. Gümüşhacıköy’den çıktıktan sonra hiçbir şekilde memleketimi unutmadım. Çocukluğumun geçtiği sokakların taşından, meyve ağacına kadar hatırlıyorum. Gn önce kendisine sonra ailesine gurur vermektedir. Çevremizdeki herkesin “Gümüşhacıköy’den iyi bir organizatörün çıkmıştır” demesi beni ve ailemi gururlandırmıştır. Bütün hemşehrilerimize teşekkürlerimi bir borç biliyorum” dedi.

Hasbahçe Gazetesi Özel Haber
Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
730 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

hasbahcegazetesi.com page title ... ... ... ... ... ...