logo

reklam

Sinerama Ajans Yöneticileri Darülacezeyi Ziyaret Etti

Sinerama Ajans Yöneticileri Darülacezeyi Ziyaret Etti

Sinerama Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Zeytünlü, sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında 15 Ağustos 2017 Salı günü Saat:11.00’da Darülaceze Huzur Evi sakinlerini ziyaret etti.

Sinerama Ajans Yönetim Kurulu, ziyaretleri dolayısıyla; memnuniyetleri gözlerinden okunan yaşlılarla tek tek ilgilenip, onlarla muhabbet etme imkânı buldular.

Ziyaretle ilgili bilgi veren Sinerama Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Zeytünlü, “Abdülhamid Han tarafından 122 yıl önce kurulan ve kurulduğu günden bugüne 30.000’i çocuk olmak üzere toplam 72.000 kişiye Şefkat Yuvası olan, dayanışmanın, yardımlaşmanın, el ele vermenin en güzel örneklerinden birisi olan, kimsesizlere ve yaşlılara kucak açan bu tür şefkat kurumlarını kuran ve onları yürütenlerden Allah razı olsun” dedi.

Zeytünlü, “Kültürümüzü, değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan ve en değerli varlıklarımız olan yaşlılarımıza karşı sorumluluklarımızı yerine getirme ve bu değerlerimizi yaşatma amacıyla bu tür etkinliklere ajans olarak daha çok ağırlık vereceğiz” dedi.

SİNERAMA PROFESYONEL OYUNCULUK AJANSI

2013 yılında Yıldırım Zeytünlü tarafından kurulan Sinerama, profesyonel kadrosu ile bir çok projeye (dizi, sinema, reklam ve klip) oyuncu ve yardımcı oyuncu sağlayarak gündeme gelmiştir. 

Pana Film, Ay Yapım, Süreç Film, Limon Film ve HKF Prodüksiyon gibi yapım şirketleri ve çeşitli TV kanallarıyla çalışmakta olan Sinerama, bugün toplam 39 karakter oyuncusu, 128 bölüm oyuncusu, 3.000 kişilik yardımcı oyuncu, 750 kişilik özel tip, 1.000 kişilik reklam yüzü model ve manken oyuncu kadrosuna sahiptir.

İrtibat İçin:

Mecidiyeköy Mah. Selahattin Pınar Cad. Kemer İş Merkezi
No:4 D:6A Şişli / İstanbul

(0212) 217 17 05 – (0552) 217 17 05

sineramaajans@gmail.com

https://www.sineramaajans.com.tr/

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
1561 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

hasbahcegazetesi.com page title ... ... ... ... ... ...