logo

reklam

Türkiye’nin Kader Seçimi

TÜRKİYE’NİN KADER SEÇİMİ

Türkiye'nin Kader Seçimi

Verilen her bir oy kutsaldır
Bu nesil, dünyanın en asil neslidir. Üzerine oynanan oyunları bozacak güçte ve kudrettedir. Verilen güçlü destekler, şaha kalkmış bu milleti daha da ileri taşıyacaktır.

Bu seçim, yeni dönemin satır başıdır
Dünyanın yorulduğu bu dönemde, biz dünyaya hareket katmalıyız. Biz birliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi bozmadan, güçlü ve heyecanlı olursak dünya diri olur, mazlum mutlu olur.

Türkiye’nin seçimi ne olacak

Türkiye’nin Seçimi Ne olacak?

Seçimler yaklaştı. Bir seçim daha kapıya geldi. Adaylar sahada. Her parti hareketli…

Özellikle sosyal medya başta olmak üzere biz övgümüzü de, sövgümüzü de abartıyoruz. Tabi ki farklı görüşlere sahip olacağız, farklı siyasetçileri beğeneceğiz ama aynı ülkenin evlatları olduğumuzu ve aynı gemide yol aldığımızı unutmayacağız. Bu gemi batarsa hepimiz batarız. Ülkemizin ve maneviyatımızın gereği oy kullanacağız. 

Zorlu bir coğrafyada yaşıyoruz. Siyasî, sosyal, kültürel ve ekonomik yapısı bakımından renkli ve kaygan bir zemin. Tarih ve jeopolitik bilmeyenlerin kolayca yanlış ve tehlikeli yollara sapacağı bir kavşak. Bin yılı aşkın bir süredir bu coğrafyanın kaderi üzerinde rol oynamış, uzunca bir süre farklı siyasî yapılarıyla bu coğrafyaya nizam vermiş bir ecdadın ahfadı olarak sorumluluğumuzun şuurunda olmalıyız.

2023 Büyük Yeni Türkiye Projesi’ne güçlü adaylarla ulaşılacaktır…

Büyük Türkiye ve güçlü bir millet için, vatandaşlarda karşılığı olan parti ve adaylar tercih edilmelidir. Liderliğe talip partiler de, halkın görüşünü ciddiye alıp ona göre ülkeyi yönetmelidirler.

Bu seçim, yeni dönemin satır başıdır. İleriye zıplama, geleceğe göz kırpmadır. Sevgi ve muhabbet yeşerecekse, insanlar mutlu olacaksa, görüşleri karşılık bulmalıdır.

Dünyanın yorulduğu bu dönemde, biz dünyaya hareket katmalıyız. Biz birliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi bozmadan, güçlü ve heyecanlı olursak dünya diri olur, mazlum mutlu olur.

Bu nesil, dünyanın en asil neslidir. Üzerine oynanan oyunları bozacak güçte ve kudrettedir. Verilen güçlü destekler, şaha kalkmış bu milleti daha da ileri taşıyacaktır.

Adaylar, ne kadar bu milletin duygu ve düşüncelerine yakınsa başarı da o kadar yakındır.

Verilen her bir oy kutsaldır. Yabana atılmamalıdır.

Halktan kopuk adaylar kaybettirir. Kim halkı kendine özne yapmışsa engelleri aşmıştır.

Adaylar, hizmet için yola çıkmış neferlerdir. Hepsi kıymetli ve değerlidir. Ancak unutulmamalıdır ki seçicilere büyük vebal düşmektedir.

Bu millet, her şeyin en güzeline layıktır. Bu seçim kader seçimidir. Milli egemenlik tecelli etmelidir. Oy verenler seçtikleri partide kendisini görmelidir.

2023’e daha güçlü Yeni Türkiye için, duygusal değil mantıksal karar verilecektir.

Ve herkes, Kader ve kısmetini yaşayacaktır.

2015secim

Koalisyon kâbustur

Koalisyon demek kriz, fakirlik ve iflas demektir. Koalisyon demek bir avuç zenginin, bürokratın milletin sırtına kene gibi yapışması demektir. Koalisyon demek IMF kapılarında para dilenmek demektir. Koalisyon bir proje değil, kâbustur. Koalisyon demek eski Türkiye demektir.

Ülkemizde siyasi ve ekonomik istikrar istiyoruz

Türkiye’nin artık eski sıkıntılarından kurtulup güçlü bir sistem kurması, bir hukuk devleti ve çoğulcu demokrasi inşa etmesi gerektiğini düşünüyoruz.

birlikten kuvvet doğar

Yarınki seçim sadece Türkiye’nin seçimi değil

Filistinli diyor ki “Yarınki seçim benim kaderimi de ilgilendiriyor”, Bosnalılar diyor ki; “Benim de kaderimi etkiliyor”. Dünyanın her köşesindeki mazlumlar, “Türkiye’deki sadece Türkiye’nin değil, bizim de kaderimizi ilgilendiriyor’ diyorlar ve dua ediyorlar. 

Emin olun ki dünyanın her bir köşesindeki mazlumlar dua ediyorlar. Vereceğiniz oylarla sadece Türkiye’nin kaderini değil, sadece Ortadoğu’nun, Balkanların, Kafkasların, Orta Asya’nın kaderini değil, bütün bir insanlığın kaderini etkileyeceksiniz…

Bu seçimlerde Yeni Türkiye’ye evet mi?

Yeni anayasaya evet mi?

Başkanlık sistemine evet mi?

7 Haziran Pazartesi sabahı ülkemizin çok daha huzurlu ve güzel bir güne uyanmasını dileyerek 2015 Genel Seçim sonuçlarının ülkemiz için hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyoruz.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
1828 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

hasbahcegazetesi.com page title ... ... ... ... ... ...