logo

reklam

2016’da Tapu Sorunu Olmayacak

2016’da Tapu Sorunu Olmayacak

2016’da Tapu Sorunu Olmayacak

Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, müdürlüklerin faaliyetlerini yakından incelemek ve personel ile olan samimiyeti ilerletmek adına düzenlediği müdürlük ziyaretleri kapsamında Emlak İstimlak Müdürlüğü ile bir toplantı düzenledi.

Kağıthane Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleşen toplantıya Belediye Başkan Yardımcıları Ömer Kır ve Mevlüt Öztekin, Özel Kalem Müdürü Levent Dirice, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Sedat Bika, Hizmet-İş Sendikası İş Yeri Baş Temsilcisi Aytekin Akpınar, Emlak İstimlak Müdürü M.Akif Oğuz ve müdürlük personeli de hazır bulundu. Toplantı da 2015 yılının genel bir değerlendirmesi yapılırken, 2016 yılının da hedefleri konuşuldu.

Başkan Fazlı Kılıç yaptığı konuşmada; “ziyaretlerimiz verimli geçiyor, bugün de Emlak İstimlâk Müdürlüğümüzle birlikte bir toplantı gerçekleştiriyoruz. Yoğun çalışan ve iş gücü fazla olan bir müdürlük ama faaliyetlerini gayet olumlu buluyoruz” dedi.

Kılıç, Kağıthane’de çok az sayıda kalan tapu sorununu inşallah bu yıl içinde çözüme kavuşturacağız. 2016 tüm müdürlüklerimiz gibi Emlak İstimlâk Müdürlüğümüzde de daha verimli geçecek” dedi. Ayrıca Başkan Kılıç, hizmetlerinden ötürü Emlak İstimlak Müdürü M.Akif Oğuz’a bir de plaket takdim etti.

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
846 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

hasbahcegazetesi.com page title ... ... ... ... ... ...