logo

reklam

AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr.Selim Temurci İstifa Etti

AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr.Selim Temurci İstifa Etti

AK Parti İstanbul İl Kongresinde görevi 2015 yılında devralan AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr.Selim Temurci üç yıldır sürdürdüğü görevinden istifa etti.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Dr.Selim Temurci İl Başkanlığında düzenlediği basın toplantısıyla istifa etti. Dün gece genel merkezden arandığını söyleyen Temurci, “AK Parti İl Başkanlığı görevimden onurla ve itibarla ayrılmanın mutluluğu içindeyim. Bu mukaddes sorumluluğa, ilk günden itibaren AK Parti’nin değerlerine, onurla sahip çıktık. Bu dava bize; makamların ve mevkilerin değil, davanın neferi olmayı öğretti. Onurla, şerefle geldiğimiz AK Parti İstanbul İl Başkanlığı görevimden hamdolsun yine büyük bir onurla ayrılmanın bahtiyarlığı içindeyim” dedi.

AK Parti İl Başkanlığında konuyla ilgili basın toplantısı düzenleyen Dr. Selim Temurci şu açıklamalarda bulundu:

1 KASIM HEPİMİZ İÇİN ÇOK BÜYÜK BAYRAM OLDU

1 Kasım, hamdolsun hepimiz için çok büyük bir bayram oldu. Olağanüstü bir performans sergiledi, İstanbul teşkilatları. Ana kadememizle, kadın kollarımızla, gençlik kollarımızla onlarca proje, yüzlerce program ve faaliyetle birlikte olduk. Bu süreçte biz sadece aldığımızla devam eden bir yönetim olmak istemedik. Genç bir ekiptik, sandık esaslı çalışmayı, İstanbul’da benimsedik. Bizim için çok önemli Gönül Köprüsü Platformunu göreve geldikten 6 ay sonra faaliyete geçirdik. Bu çalışma artık genel merkezimiz tarafından tüm Türkiye’de, Güneydoğu’da ve Doğu’daki illerimizde uygulanan bir proje haline geldi. İlk kez bir siyasi partide sürekli eğitim diye, binlerce teşkilat mensubunu seçimlerde eğitime tabi tuttuk.

15 TEMMUZ İSTANBUL TEŞKİLATININ KAZANMIŞ OLDUĞU BİR ZAFERDİR

1 Kasım’dan sonra yeni bir dönem başladı İstanbul teşkilatları için. Bu kendi içimizde büyük bir imtihan, diğer taraftan çok daha fazla çalışmak zamanıydı. 15 Temmuz AK Parti İstanbul Teşkilatının kazanmış olduğu bir zaferdir. İstanbul İl Başkanlığını teslim etmedik. Şehitlerimizi bir kez daha rahmetle, minnetle yâd ediyorum. Ben İstanbul’da 3 yılda bütün zorluklara rağmen destan yazan, en büyük destanını da 15 Temmuz’da destan yazan teşkilatımızın her bir ferdine yürekten teşekkür ediyorum.

Dünyanın şu ana kadar gördüğüm en büyük mitingini 7 Ağustos’ta gerçekleştiren bu teşkilat unutulmazlar arasına girdiğini düşünüyorum.

Başarı ya da başarısızlık işe kattığınız samimiyetle ve gayretinizle ilgilidir. Bizi yoktan var eden yüce Mevla’mız her olayda bizi farklı bir imtihana tabii tutar. Dava hukukunun korunması bu süreçlerin partimiz adına zaferler sonuçlanması için hayati bir önem arz etmektedir” dedi.

Etiketler: » » » » » » »
Share
744 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

hasbahcegazetesi.com page title ... ... ... ... ... ...