logo

reklam

Dolarını Bozdur! TL’ye Sahip Çık!

Dolarını Bozdur! TL’ye Sahip Çık!

Kağıthane Esnaf Odaları Platformu, üyelerine çağrıda bulunarak “Dolarını Bozdur, TL’ye Sahip Çık” kampanyasını başlatarak 15 Ağustos Çarşamba günü Saat:14:00’te üyeleri ile toplu halde dövizlerini bozdurmaya gitti.

Kağıthaneli Esnaflar, Başkan Erdoğan’ın dövizini bozdur çağrısı üzerine tek vücut oldu. Esnaflar, ABD’nin başlattığı ekonomik darbe girişimine karşı 15 Temmuz ruhuyla harekete geçti. Kağıthaneli esnaf ve iş adamları bankaya giderek ellerindeki binlerce doları Türk Lirasına çevirdi. Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç ve AK Parti Kağıthane İlçe Başkanı Mevlüt Öztekin de esnaflara destek verdi.

Birlik ve beraberlik içinde olmalıyız

Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, “Bugün burada Kağıthane esnaf odalarımız ile iş adamlarımız dolar ve dövizlerini bozdurarak Türk Lirasına sahip çıkıyorlar. Her zaman da bu anlamda milli ve yerli düşünce içerisindeler. Bizde teşekkür etmek için yalnız bırakmadık. 15 Temmuz’da ülkemizi darbeyle ülkemizi bölmeye çalışanlar şimdi de ekonomik darbe ile ülkemizi bölmeye çalışıyorlar ama 81 milyon 15 Temmuz’da olduğu gibi bugünde ülkemize, memleketimize, milletimize ve Başkanımıza sahip çıkacağız. Bugün o birlik ve beraberliğin simgesi olarak bir aradayız” dedi.

Her zaman devletimizin milletimizin yanındayız

Kağıthane Esnaf Odaları Platformu Başkanı Ömer Osmanoğlu, “Ülkemize karşı başlatılan bu ekonomik savaşı protesto etmek için, devletimizin yanında olmak için bütün esnaflar olarak dolarlarımızı bozdurmaya geldik. Biz her zaman devletimizin milletimizin yanındayız. Bize yapılan ilk saldırı değil. Çanakkale’de, Kıbrıs’ta son olarak 15 Temmuz’da şimdi de ekonomik olarak bizi yıldırmaya çalışıyorlar ama biz daha da kenetlendik ve milletimizin, Cumhurbaşkanımızın yanındayız” dedi.

Hasbahçe Gazetesi Özel Haber

Etiketler: » » » » » » »
Share
922 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

hasbahcegazetesi.com page title ... ... ... ... ... ...