logo

reklam

Eğitim Bir-Sen Yönetiminden Gazetemize Ziyaret

Eğitim Bir-Sen (EBS) İstanbul 6 Nolu Şube Kağıthane Temsilcisi Arif İnanç ve yönetim kurulu üyeleri Abdullah Ağırtmış ve Nejat Korkmaz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısı ile Hasbahçe Gazetesini ziyaret etti.

Demokrasi Basınla Basın Demokrasi ile Güçlenir

Sıcak ve samimi bir atmosferde gerçekleşen ziyarette konuşan Eğitim Bir-Sen (EBS) İstanbul 6 Nolu Şube Kağıthane Temsilcisi Arif İnanç, “Basın, insanların doğru bilgi alması, günlük olaylardan haberdar olması, dünyada olup bitenlerin farkına varabilmesi için gerekli ve önemlidir. Objektif, özgür ve mesleğin ahlak kurallarına uyan bir basın, demokrasinin vazgeçilmez kurumlarından biridir. Hasbahçe Gazetesi kurulduğu günden beri Kağıthane’de olup bitenleri mesleki ahlak kurallarına bağlı kalarak tarafsız bir şekilde kamuoyuyla paylaşmaktadır. İlçemizin sorunlarını doğru ve güvenilir bir şekilde halkımıza aktarmaktadır. Eğitime ve okullarımıza verdiğiniz katkılardan dolayı teşekkür ederiz. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor; bugünün, basın ve medya emekçilerinin görevlerini daha verimli ve rahat yapabilmeleri için, hukuki düzenlemelerle çalışma şartlarını iyileştiren, mağduriyetleri gideren, güven ve imkân sağlayıcı çalışmaların yapılmasına vesile olmasını temenni ediyoruz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Hasbahçe Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ayetullah Coşkun, “Hasbahçe Gazetesi ailesi olarak demokrasi ilkelerine bağlı kalarak herkesin diline tercüman olma gayesi içinde olduk, olmaya da devam ediyoruz. Şeffaf ve dürüst gazetecilik anlayışıyla insanlarımızın sorunlarını, problemlerini, yaşanan önemli gelişmeleri her zaman manşetimize yansıtma amacında olduk. Birbirinden değerli yazarlarımızla, özel röportajlarımızla, eğitimden spor’a, kültür sanattan din ve yaşama tüm haberleri Hasbahçe Gazetesinde paylaştık. Kağıthane’de “sözün gücü vicdanın sesi” olmak için çalışıyoruz. Ziyaretlerinizden dolayı Eğitim Bir-Sen yönetimine teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

Hasbahçe Gazetesi Özel Haber

Etiketler: »
Share
1621 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

hasbahcegazetesi.com page title ... ... ... ... ... ...