logo

reklam

ERKA KONSEPT ve ERKA PANORAMA’da Kampanya Devam Ediyor

ERKA KONSEPT ve ERKA PANORAMA’da Kampanya Devam Ediyor

Erka Yapı’nın Kağıthane’de yapımına ve satışına devam ettiği Erka Konsept ve Erka Panorama projelerinde, lansman ile başlayan; “%20 peşin, %69, 60 ay vade” kampanyası devam ediyor…

Erka Konsept’te; 2+1, 3+1 konut tipleri yer alırken, fiyatlar 440 bin TL’den başlıyor.  Erka Panorama’da ise 1+1 ve 2+1 konutlarda fiyatlar 362 bin TL’den başlıyor.

3 AYDA %30’U SATILDI

İstanbul’un merkezi Kağıthane’de hayat bulan Erka Konsept’in %40’ı ve Erka Panorama’nın, %25’i satılırken, bu iki projede kişiye özel ödeme seçenekleri de sunuluyor.

Erka Yapı’nın Kağıthane’deki kentsel dönüşüm çalışmalarının ilk adımlarını oluşturan ve %50’ı tamamlanan Erka Konsept ve Erka Panorama Mayıs 2018’de teslim edilecek. Erka Yapı, Kağıthane’de kentsel dönüşüm kapsamında 3 yıl içinde 9 ayrı adada 1.400 konut yapacak.

İstanbul’un merkezi yerinde ekonominin can damarı olan büyük finans kuruluşlarının sıralandığı Levent-Büyükdere Caddesi’ne yürüyüş mesafesinde konumlandırılan Erka Konsept ve Erka Panorama, köprü bağlantı yolları, AVM’ler, eğitim kurumları ve hastanelere yakın konumuyla fark yaratıyor.

Fitness center, teras cafe, çocuk oyun parkı, Lobby, 7/24 güvenlik ve çocuk oyun parkı Erka Konsept ve Erka Panorama’nın ayrıcalıkları arasında yer alıyor.

ERKA YAPI HAKKINDA

Temelleri 1986 yılında atılan Erka Yapı, 2000’li yıllara kadar Bahçelievler, Kağıthane ve Beykoz İlçeleri ve Rusya’da irili ufaklı konut inşaatlarına imza attı. Erka Grup 1999-2009 yılları arasında; Türkiye’de Erka Yapı iştiraki olan İda İnşaat adıyla, Rusya’da Almis İnşaat adıyla taahhüt işlerini gerçekleştirdi. Erka Yapı, bugüne kadar yurtiçi ve yurtdışında 2100 konut yaptı.

Detaylı bilgi için:                                                                                                  

www.erkakonsept.com
www.erkapanorama.com
www.erkagrup.com
www.erkayapi.com.tr
www.facebook.com/erkakurumsal
www.instagram.com/erkakurumsal
www.twitter.com/erkakurumsal

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
2028 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

hasbahcegazetesi.com page title ... ... ... ... ... ...