logo

reklam

Hasbahçe Gazetesi 3 Yaşında

Hasbahçe Gazetesi 3 Yaşında

İlçemizim ekonomik, sosyal, kültürel ve politik yaşamını tarafsız ve objektif yayın politikası ile halka doğru ve dürüst haber ileten Hasbahçe Gazetesi, bu ay 3. yaşını doldurmanın gururunu yaşıyor.

Farklı bir gazete olmak için yola çıkan Hasbahçe Gazetesi 2017 Eylül ayında üçüncü yılını geride bırakıyor. Genel Yayın Yönetmenliğimde bu ilçede en mütevazı kadro ile yola çıktık. Kuruluşumuz ses getirdi. Çok konuşulduk. Üzerimize düşen sorumluluklarımızı her şeyden üstün tuttuk. Doğru bildiğimizden ve değerlerimizden asla dönmedik ve bizden bekleneni, kalitemizden ödün vermeden yerine getirdik ve getirmeye de devam edeceğiz.

Kağıthane’de yayın hayatına başlayan Hasbahçe Gazetesi kısa sürede attığı manşetlerle milli iradenin sesini duyurma yolunda ilerlemiş ve Kağıthaneli vatandaşlarımızın sesi olmayı başarmıştır.

Biz Hasbahçe Gazetesi ailesi olarak Kağıthane’mize olan sevdamızla, okurlarımıza olan sorumluluklarımızın bilinciyle, geride bıraktığımız üç yılda Hasbahçe Gazetesi algısını tüm Türkiye’de çok net ve çok iyi bir yere yerleştirdik.

Kağıthane’nin en genç yerel gazetesi olmasına rağmen, kısa zamanda halkın gazetesi olmayı başaran Hasbahçe Gazetesi, cesurca yaptığı özel manşetler ve röportajlarla da farkını ortaya koyarak 3. yaşına girmenin mutluluğunu yaşıyor…

Gazetemizin dördüncü yılıyla birlikte elbette ki yeni sürprizlerimiz ve yeni projelerimiz olacak. 36.Sayımızla birlikte gazetemiz tabloit boydan klasik gazete boyutuna çevrilmiştir. Bu aydan itibaren klasik gazete boyutunda çıkacağız. Farklılıklarımızı daha da perçinleyerek yeni bir ruh ve heyecanla siz okurlarımızın karşısında olmaya devam edeceğiz.

Eksilmeden azalmadan; ben ve benimle birlikte çalışan arkadaşlarım da aynı heyecan ve özveri içinde işlerini yapıyor. Gazeteyi ayakta tutmak, yaşatmak için omuzlarımda hissettiğim ağır sorumluluğun bilinciyle, emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz.

Bizler Hasbahçe Gazetesi olarak geleceğimizin teminatı olan gençlerimizi, imanlı, şuurlu, vatanımıza ve bayrağımızın al rengine sevdalı bir şekilde yetişmesinin ve değerlerine sahip çıkmasının gayreti içerisinde olduk ve olacağız.

Üç yıl boyunca eğitime, bilime, kültür ve sanata, spora ve STK’lara destek verdik. Tarihimize sahip çıktık. Röportajlarımızla Kağıthane’de Ses olduk ve de olmaya devam edeceğiz.

Bizlere destek veren okurlarımıza, kurumlarımıza, firmalarımıza, gazetenin hazırlanmasında emeği geçen yazar arkadaşlarıma, gazetenin mutfağında çalışan teknik personelimize, bugün buralarda olmamıza vesile olan herkese ve her şeye; iyi ki varsınız diyerek teşekkür ediyor, Allah razı olsun diyorum.

Teşekkürler Kağıthane!

Hep birlikte nice senelere…

Ayetullah Coşkun
Hasbahçe Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » »
Share
2135 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

hasbahcegazetesi.com page title ... ... ... ... ... ...