logo

reklam

Her Çocuk Özeldir, Keşfedelim Kazanalım

Her Çocuk Özeldir, Keşfedelim Kazanalım

her çocuk özeldir

Şükrü Naili Paşa İlköğretim Okul Müdürü Hatice Yazlık koordinatörlüğünde gerçekleştirilen, Kağıthane Kaymakamlığı ve Kağıthane Belediye Başkanlığının destekleri ile ilkokul öğrencileri için erken yaşta sanatı hedefleyen “Her Çocuk Özeldir, Keşfedelim Kazanalım” projesinin ödül töreni İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları’ndan Özel Dr. Natuk Birkan İlköğretim Okulu’nda gerçekleştirildi.

Proje ödül törenine, Kaymakamımız A.Akın Varıcıer, Sarıyer İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Tahmaz, Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Tutak, Sosyal Yardım İşleri Müdürü Nüvit Demircan, okul müdürleri ve öğretmenleri, Kağıthane ve Sarıyer ilçesinden gelen öğrenciler ve velileri katıldı.

Her Çocuk Özeldir Keşfedelim Kazanalım

“Her Çocuk Özeldir” diyerek başlayan projeye, Sarıyer’den 8 okul ve SAGEM öğrencileri, Kağıthane’den 7 Okul olmak üzere toplam 15 okul katıldı. Projeye katılan öğrencilerin okullarında yaptıkları resimler, Ankara Gazi Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi akademisyenleri tarafından değerlendirildi. Seçilen 330 öğrenci, Kireçburnu Çamlık Parkı’nda doğayla iç içe bir ortamda resim yaptı ve 50 öğrenci finale kaldı.

Finale kalan 50 öğrenciye ve proje kapsamında destek verenlere plaket takdim edildi.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » »
Share
1154 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

hasbahcegazetesi.com page title ... ... ... ... ... ...