logo

reklam

Kağıthane’de 5 Kişi Ücretsiz Tüp Bebek Tedavisi Kazandı

Kağıthane’de 5 Kişi Ücretsiz Tüp Bebek Tedavisi Kazandı

Kağıthane’de 5 Kişi Ücretsiz Tüp Bebek Tedavisi Kazandı

Kağıthane Belediye’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen “Kağıthane’de Tüp Bebek Semineri” ne gelen katılımcılar arasından kurayla belirlenen 5 kişi, ücretsiz tüp bebek tedavisi hakkı kazandı.

Kağıthane Belediyesi, Kağıthane Kent Konseyi ve Kolan Hastanesi’nin ortaklaşa düzenlediği seminerin üçüncüsü belediyenin kültür merkezinde gerçekleştirildi. Seminere eşi Fatma Kılıç ile katılan Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, seminerin düzenlenmesinde emeği geçenlere ve hastanede görevli doktorlara teşekkür etti. Doktorların seminere katılan vatandaşları bilgilendirdiğini ifade eden Kılıç, “Katılımınızdan dolayı sizlere de çok teşekkür ediyorum. Bugün çok yoğun çalışmalarımız olmasına rağmen teşekkür için seminere katıldım. Çalışma hayırlı olsun” dedi.

Başkan Fazıl Kılıç, daha sonra ücretsiz tüp bebek tedavisi görecek kişilerin belirlenmesi için düzenlenen kura çekilişe katıldı. Başkan Kılıç’ın kurada ismini çektiği kadın, Kılıç’a teşekkür etti. Seminer kapsamında Prof. Dr. Kadir Savan, Op. Dr. Tülay Çağlar, Uzman Doktor Uğur Utku Hazar ve Embriyolog Zafer Atayurt, tüp bebek tedavisine ilişkin sunumlarını gerçekleştirerek, katılımcıların sorularını yanıtladı. Seminerin sonunda gerçekleştirilen kura sonucu ismi belirlenen 5 kişi, ücretsiz tüp bebek tedavisi hakkı kazandı.

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
1726 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

hasbahcegazetesi.com page title ... ... ... ... ... ...