logo

reklam
04 Haziran 2016

Kağıthane’de 650 Çocuk Sünnet Ettirildi

Kağıthane’de 650 Çocuk Sünnet Ettirildi

Kağıthane’de 650 Çocuk Sünnet Ettirildi

Kağıthane Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Sünnet Şöleni renkli görüntülere sahne oldu. Ünlü sanatçı Soner Sarıkabadayı’nın da bir konser verdiği gecede, Kağıthaneliler unutulmaz anlar yaşadı.

Kağıthane Belediyesi’nin Sadabad Yaz Etkinlikleri kapsamında düzenlediği Sünnet Şöleni’nde 650 çocuk, erkekliğe ilk adımını attı. Hasbahçe’de gerçekleşen şölende sünnet olan çocuklar aileleriyle birlikte doyasıya eğlendi. Çocukları özel gününde yalnız bırakmayan Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç da sünnetlerin hayırlı olmasını dileyip törene katılan herkese teşekkür etti.

Kağıthane 2016 Sünnet Şöleni

Çocukları tebrik eden Başkan Fazlı Kılıç, “650 çocuğumuz sünnet oldu. Geleneksel hale getirdiğimiz sünnet şölenimizi bugün de değerli sanatçımız Soner Bey’le yapmaktayız. Çocuklarımız çok eğlendi, aileleri çok mutlu oldu. Kıyafetleriyle, sünnetleriyle, eğlenceleriyle farklı bir akşam oldu. Bu akşam da bizlerle birlikte olan herkese çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Çocuğunu sünnet ettiren vatandaşlardan Erkan Atan ise, “Pazartesi sünnet oldu. İlk ve tek çocuk olduğu için çok mutluyuz. Değişik bir duygu. Eğleniyoruz” dedi.

Soner Sarıkabadayı Kağıthane Sünnet Şöleni Konseri
Hacivat-Karagöz, illüzyon ve palyaço gösterileri ile çocukların doyasıya eğlendiği etkinlikte, son olarak Türk Pop Müziği’nin ünlü seslerinden Soner Sarıkabadayı sahne aldı. Yoğun katılımın olduğu konserde vatandaşlar, söylenen şarkılara hep bir ağızdan eşlik etti.

Sünnet Şöleni Kağıthane 2016

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
603 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

hasbahcegazetesi.com page title ... ... ... ... ... ...