logo

reklam
21 Şubat 2019

Kızılcahamam Belediye Başkan Adayına Sınıf Arkadaşlarından Büyük Destek

Kızılcahamam Belediye Başkan Adayına Sınıf Arkadaşlarından Büyük Destek

Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu AK Parti Ankara Kızılcahamam Belediye Başkan Adayı Süleyman Acar’a üniversitedeki sınıf arkadaşları destek ziyaretinde bulundu.

Aralarında farklı siyasi görüşten siyasetçi,  akademisyen, üst düzey yönetici, bürokrat, iş adamı ve gazetecilerin bulunduğu heyet, sabah saatlerinde Kızılcahamam’a ulaştı. İlk olarak AK Parti Kızılcahamam seçim irtibat bürosunu ziyaret eden grup, burada Belediye Başkan adayı Süleyman Acar’dan ilçenin sosyal, ekonomik ve kültürel yapısı hakkında bilgi aldı.

Süleyman Acar burada yaptığı açıklamada özetle şunları söyledi: “Kızılcahamam halkı vatanseverliği, misafirperverliği ve hoş görüsüyle bilinir. İlçemiz sırayla Yabanabat, Çorba isimlerini, en son olarak da Kızılcahamam ismini almıştır. İlçemizde her türlü sebzecilik yapılabilmektedir. Ayrıca ilçemiz şifalı suları ve kaplıcalarıyla tanınır. Atatürk ilçemizi ziyaret ettiği 16-17 Temmuz 1934 de büyük ve küçük kaplıcayı da gezmiş ve buraların geliştirilmesi yönünde direktifler vermiştir. Bizler de bu direktif doğrultusunda Kızılcahamam’ı daha da geliştirmek için yeni projeler hazırlıyoruz.”

Heyet daha sonra başta Şehitler Ağacı ve Kızılcahamam Belediyesi 100. Yıl Eğitimci Nuray YEŞİL Müzesi olmak üzere ilçenin birçok tarihi ve kültürel yerlerini gezerek bilgi aldı.

Belediye Başkan adayı Süleyman Acar eşliğinde Kızılcahamam esnafını ziyaret edip tanışan heyet sınıf arkadaşları Süleyman Acar için oy istedi.

Heyette bulunan,  özel sektörde üst düzey yöneticiliği, Milli Beka Hareketi Genel Başkan Baş Danışmanı ve Hasbahçe Gazetesi yazarlarımızdan Mustafa Özbay yaptığı açıklamada; “Ankara Kızılcahamam Belediye Başkan adayı sınıf arkadaşımızın seçim çalışmalarına destek vermek ve kendisine her konuda kefil olduğumuzu deklere etmek için Kızılcahamam’a geldik. Süleyman Acar dostumuza olan ilgi ve alakayı gördükçe hiç şaşırmadık. Çünkü liyakati, dürüstlüğü, inancı ve imanı ile halkın bu sevgisini hak eden birisi. Kızılcahamam’a gerçekten çok büyük değerler katacağına olan inancımız tamdır” dedi.

İstanbul Sultanbeyli’de Belediye Başkan Yardımcılığı yapan ve Haziran 2015 seçimlerinde AK Parti Artvin ikinci sıra milletvekili adayı olan Vedat Kibar ise “Süleyman Acar kardeşimizin en önemli iki özelliği nedir diye sorarsanız, birinci sıraya dürüstlüğünü, ikinci sıraya ise projeler üretmedeki başarısını koyarım. Sadece bu iki özelliği ile bile Kızılcahamam’ı çok daha ileri seviyelere getireceğine inanıyorum” dedi.

Heyet akşam saatlerine kadar süren programlarının ardından Kızılcahamam’dan ayrıldı.

Süleyman Acar Kimdir?

30 Mart 1970 tarihinde Kızılcahamam’da doğdu. İlk ve ortaokulu Kızılcahamam’da tamamladı. Lise öğrenimine Çamlıdere İmam Hatip Lisesi’nde başlayıp ve Ankara Tevfik İleri İmam Hatip Lisesi’nde (1998) bitirdi. Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümünden mezun oldu. 1994-1999 yılları arasında Kızılcahamam Belediyesi’ne bağlı Kızılcahamam Jeotermal A.Ş.’de muhasebe müdürü olarak çalıştı. 1999 yılında kendi Mali Müşavirlik Bürosunu açtı. 2013 yılında Kamu Gözetim Kurumu’ndan Bağımsız Denetçilik unvanı aldı. Halen Mali Müşavir ve Bağımsız Denetçi olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

Hasbahçe Gazetesi Özel Haber

Etiketler: » » » » » » » » » » » »
Share
1243 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

hasbahcegazetesi.com page title ... ... ... ... ... ...