logo

reklam

Mardin’li İş Adamlarından Polise Taziye Ziyareti

Mardin’li İş Adamlarından Polise Taziye Ziyareti

mardinli-is-adamlari-dernegi-baskani-abdulkadir-akkus

Mardinli İş Adamları, Beşiktaş’ta yaşanan hain terör saldırısının ardından teröre tepkilerini göstermek için Beylikdüzü Emniyet Müdürlüğüne taziye ve destek ziyaretinde bulundu.

Mardinli İş Adamları Derneği yönetim kurulu üyeleri,  İstanbul Beşiktaş’ta gerçekleştirilen terör saldırılarını kınayarak, Beylikdüzü Emniyet Müdürlüğüne taziye ziyaretinde bulundu. Ellerinde karanfiller ile gelen Mardinlileri İlçe Emniyet Müdürü Niyazi İNCİ  karşıladı. Mardinli İş Adamları Derneği Başkanı Abdulkadir AKKUŞ  ve yönetim kurulu üyelerinin de yer aldığı ziyarette, menfur terör saldırısı kınandı.

inciteror-orgutleri-hedeflerine-ulasamazlar

Birlik ve beraberliğimizi bozamayacaklar
Mardinli İş Adamları Derneği Başkanı Abdulkadir AKKUŞ  burada yaptığı konuşmada, ülke olarak terör örgütlerine karşı dayanışma içinde olunması gerektiğini kaydederek, “Bugün milletimiz çok ciddi badirelerden geçiyor. Ancak milletimizde Çanakkale ruhu, milli mücadele ruhu yeniden dirildi ve milletçe ayaktayız. Yaşlısından gencine yeniden ayaklanan ve milli mücadele ruhunu dirilten milletimiz, tarihi yeniden yazıyor. Bu cinayet şebekeleri son çırpınışlarını gerçekleştiriyor, son kanlı oyunlarını oynuyorlar. Bizleri bunlarla susturacaklarını, diz çöktüreceklerini inanıyorlarsa, gerçekten yanılıyorlar. İşte burada da Mardinli  iş adamlarımız hissiyatını ifade etmek üzere emniyet mensuplarımızın yanındalar. Omuz omuza birlik ve beraberliğimiz hep böyle devam edecek. Biz birlik olduğumuz sürece bizi hiçbir kuvvet yenemez” dedi.

beylikduzu-ilce-emniyet-muduru-niyazi-inci-mardinli-is-adamlari

Terör örgütleri hedeflerine ulaşamazlar
Beylikdüzü İlçe Emniyet Müdürü Niyazi İNCİ  ise Mardinli İş Adamlarının gösterdikleri duyarlı davranışlarından dolayı tebrik ederek, “Terör örgütlerinin asıl hedefi emniyet mensupları değil, ülkenin tamamıdır. Politik hedefleri olan bu hainler milletimizin aklı ile değil, korkularıyla hareket etmesini istemektedir. Türk Milleti korkmaz ve korkuyla hareket edeceğini düşünenler hiçbir zaman hedefine ulaşamaz. 15 Temmuz hain darbe girişimi sırasında da görüldüğü üzere bu millet, birlik ve beraberliğini hiçbir zaman bozmayacaktır. Daha güçlü gelecek hedeflerini gerçekleştirecektir” diye konuştu.

Bu ülkeyi seven milyonlarca genç var
Mardinli İş Adamları Derneği  Başkan yardimcısı M.Remzi Tanış ise polislerimizin her zaman yanında, bu vatana göz dikenlerin karşısında olduklarını ifade ederek, “Terör örgütleri, bu ülkenin arkasında canını vermeye hazır milyonlarca vatan evladının olduğunu unutmasınlar. Biz bu ülkenin vatanını, bayrağını seven insanlar olarak ne zaman üzerimize düşen bir görev olursa yapmaya hazırız. Şehit olan polis ve sivil vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum” şeklinde konuştu.

Emniyet Müdürlüğünde duygusal anlar yaşandı 
Ziyaret sırasında zaman zaman duygusal anlar da yaşandı. Emniyet Müdürü İNCİ, gerçekleştirdikleri anlamlı ziyaretten dolayı başkan AKKUŞ ve yönetim kurulu üyelerine  teşekkür ederek, ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getirdi.

emniyet-mudurlugunde-duygusal-anlar-yasandi
Mardinli İş Adamları, Şehitlerin ruhlarına  hediye ettikleri  duayı  okuduktan sonra emniyet mensuplarına teker teker başsağlığı dileyerek ve yanlarında olduklarını ifade ederek karanfil hediye ettiler.

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » »
Share
1614 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

hasbahcegazetesi.com page title ... ... ... ... ... ...