logo

reklam
22 Aralık 2013

MHP’den Milli Birlik Aşuresi

MHP Kağıthane İlçe Teşkilatınca 17 Kasım Pazar Günü “MHP Yahya Kemal Mahalle Teşkilatı”nın ev sahipliğinde düzenlenen, “Aşure Dağıtım Programı”, çok yoğun katılımla gerçekleştirildi.

MHP-Aşure-dağıtımı

İslam aleminin en önemli aylarından Muharrem ayı nedeniyle MHP Kağıthane İlçe Teşkilatı tarafından aşure dağıtım programı düzenlendi.

 

MHP Kağıthane İlçe Teşkilatınca 17 Kasım Pazar Günü “MHP Yahya Kemal Mahalle Teşkilatı”nın ev sahipliğinde düzenlenen, “Aşure Dağıtım Programı”, çok yoğun katılımla gerçekleştirildi.
Milliyetçi Hareket Mensuplarının, İlçe yönetiminin ve mahalle teşkilatlarının 500 kişiden fazla katılım ile gerçekleşen program, Kağıthanelilerin de büyük teveccühüne sahne oldu. Hazırlanarak halka ikram edilen 1500 adet aşure, yarım saat içinde bitirildi.

Program; MHP Kağıthane İlçe Teşkilat Başkanı Barış Çatalbaş’ın hoş geldiniz açılış konuşması ile başladı. Ardından İlçe Başkanı Ayhan Maden sözü alarak; katılımcılara teşekkür ederek, Bu derece yoğun katılımlı bir program tertip eden İlce Teşkilat Başkanına, Mahalle Başkanlarına, Yahya Kemal Mahallesi başkanı Murat Ankara’ya ve tüm mahalle teşkilatlarına teşekkür etti.

Muharrem ayını ve Aşure günün tebrik eden MHP Kağıthane İlçe Başkanı Ayhan Maden ve MHP Kağıthane İlçe Teşkilat Başkanı Barış Çatalbaş, “Herkesin Muharrem ayını kutlarız. Bereketin, bolluğun, hoşgörünün, birlik ve dayanışmanın sembolü geleneksel tatlımız aşureyi birlikte yiyeceğiz. Birlik ve beraberliğin simgesi olan aşure ve Muharrem ayının dünya barışına ve ülke kardeşliğine vesile olmasını temenni ediyoruz” dediler.

Programa; MHP Kağıthane ilçe yönetimi, meclis üyeleri, mahalle teşkilat yönetici ve üyelerinin yanı sıra, MHP MYK Üyeleri Erol Gül ve Musa Küçük, İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyeleri Selami Şişman , Selahattin Koçaslan, Gürsel Aydınlı, Yiğit Emre Altun ve Muammer Demirci, Kağıthane Ülkü Ocakları Başkanı Ferhat Şeker ve Ülkü Ocakları Yöneticileri de katıldı.

Etiketler: » » » » »
Share
1020 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

hasbahcegazetesi.com page title ... ... ... ... ... ...