logo

reklam

Necati Ermiş Kağıthane Belediye Başkan Aday Adayı Oldu

Necati Ermiş Kağıthane Belediye Başkan Aday Adayı Oldu

Necati Ermiş, 9 Kasım 2018 Cuma günü AK  Kağıthane İlçe Başkanlığı’na giderek 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Kağıthane’den Belediye Başkan adayı olabilmek için başvuru .

Kağıthane Belediyesinde meclis üyeliği, başkan yardımcılığı ve başkan danışmanlığı yapan Necati Ermiş, bu sefer 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Kağıthane Belediyesi Başkanlık yarışında ben de varım dedi.

Adaylık başvurusu hakkında görüş aldığımız ve tevazu, samimiyet, gayret diyerek yola çıkan Necati Ermiş, “Belediye başkanlığı aday adaylığı müracaatımızı yaptık. AK Parti’den Kağıthane Belediye Başkan aday adayıyım. Allah yar ve yardımcımız olsun. Tüm Kağıthanelilerin desteğine, duasına ve hizmetine talibim” dedi.

Necati Ermiş Kimdir?

1956 yılında Gümüşhane’de doğdu. Gümüşhane İmam Hatip Lisesinden mezun oldu. İstanbul Fatih İmam Hatip Lises, Sarıyer Vehbi Koç Vakfı Lisesi (Fen Kolu Diploması aldı) Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesini bitirdi. Askerlik görevini Jandarma Asteğmen olarak yaptı. Refah Partisi Kağıthane İlçe Başkanlığı yönetim kurulu üyeliği ve ilçe başkan yardımcılığı yaptı. Daha sonra Refah Partisi İstanbul İl yönetim kurulu üyeliği ve İl başkan yardımcılığı yaptı. 1989-1994 yıllarında Kağıthane Belediye Meclis Üyeliği ve başkan yardımcılığı yaptı. 1994-1999 yıllarında İstanbul İl Genel Meclis Üyeliği yaptı. Daha sonra 2.Bölge 3.Dönem Milletvekilliği adaylığı yaptı. En son Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç’ın danışmanlığını yaptı. Ermiş Mobilya Dek. İnş. San.ve Tic.Ltd.Şti., www.ermismobilya.com.tr , HFN Grup Mob. Dek. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti., Ermiş İnşaat ve Ermiş Gurup www.ermisgurup.com şirketlerinin Yönetim Kurulu Başkanlığını yapmaktadır. Evli ve üç cocuk babasıdır. Çocuklarından biri Yük. İnş. Mühendisi, İkinci kızı Mimar, ücüncü kızı iktisat mezunudur.

Hasbahçe Gazetesi Özel Haber

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » » » » » » » » »
Share
1062 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

hasbahcegazetesi.com page title ... ... ... ... ... ...