logo

reklam

Tolga Aral, Milletvekilliği Aday Adaylığı Başvurusu Yaptı

MKYK Üyesi Tolga Aral BBP’ne Milletvekilliği Aday Adaylığı Başvurusu Yaptı

Büyük Birlik Partisi (BBP) Merkez Karar Yürütme Kurulu (MKYK) Üyesi Tolga Aral, 27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri için aday adaylığı başvurusunu yaptı.

BBP teşkilatı çatısı altında “çeşitli kademelerde büyük bir özveriyle çalışarak on sekiz yılı geride bıraktığını belirten BBP MKYK üyesi Tolga Aral, Genel Başkan Mustafa Destici’nin de danışmanlık görevini yürütüyor.

Başvuru sırasında görüş aldığımız Tolga Aral, “Milliyetçi, muhafazakarların birlikte ittifakla gireceği bu seçimin Türk ve İslam coğrafyası için çok büyük bir şans olarak görüyorum. Ülkemizde ilk defa seçim öncesi geniş mutabakatlı bir işbirliği ile seçmen karşısına çıkılacak. Büyük Birlik Partisi’nin de desteklediği 16 Nisan referandum sonucu 24 Haziran seçimleri ile ülkemiz “Türkiye Cumhurbaşkanlığı Hükümet Etme Sistemi” ne geçecektir.
Bu çok önemli bir fırsattır, Türkiye bir taraftan teröre karşı amansız mücadelesini sürdürmeye devam ederken, diğer taraftan ABD, AB, NATO, BİLDERBERG gibi güç merkezlerinin operasyonları ile de mücadele etmektedir. Türkiye’nin güçlü olmasını istemeyen bu vahşi kapitalizm aktörleri, milliyetçi muhafazakârların işbirliği-güç birliği karşısında kaybedeceklerini gördüklerinden 24 Haziran seçimlerine yönelik her türlü abidik gubidik yöntemlere başvuracaklardır.

Büyük Birlik Partisi mensupları meclise girmesi halinde, aziz milletimizin gerçek gündemini meclise taşıyacaktır. Gerçekçi projeler ile hizmet için zaman ve mekân mefhumu gözetmeden çalışacak. Milletimize düşman, güç odaklarının dayattığı her plan, tertip ve tuzağı bozmak için var gücümüzle mücadele edecektir.

CUMHUR SANDIKTA İTTİFAK YAPACAK

Bu gün, milliyetçi ve muhafazakâr partilerin “Cumhur İttifakı” çatısı altında bir araya gelmeleri küresel-siyasal arenada oluşan konjonktürde tam bağımsız şahsiyeti şanının ayrılmaz parçası olarak gören cumhurun iradesi tezahürüdür. Bu nedenledir ki Cumhur Sandıkta İttifak yaparak Türkiye’nin güçlü bir Türkiye olması için tüm desteğini vereceğine dair inancımız tamdır. 

27.Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri için aday adaylığı müracaatımı yaptım. Küçüklerimden büyüklerime, değerli teşkilat mensuplarımıza, birbirinden kıymetli arkadaşlarıma duaları ve destekleri için teşekkür ediyorum. Adaylık başvurusunda bulunan tüm dava arkadaşlarıma da başarılar diliyorum. Vatanımız Milletimiz ve camiamız için hayırlı olmasını Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyorum” dedi.

Hasbahçe Gazetesi Özel Haber

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » »
Share
765 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

hasbahcegazetesi.com page title ... ... ... ... ... ...