logo

reklam
21 Ağustos 2014

Yaz Spor Okulları Sona Erdi

Yaz Spor Okulları Sona Erdi

 yaz spor okulu madalya

Kağıthane Belediyesi’nin öğrencilerin yaz tatillerini verimli bir şekilde geçirmeleri için açtığı “2014 Yaz Spor Okulu” sona erdi.

Gösteri ekiplerinin birbirinden heyecanlı showları, kaykay, bisiklet ve dans gösterileri ile festival havasında geçen kapanış töreninde yüzlerce çocuk sertifikalarına kavuştu.

yaz spor okulu kapanış

Hasbahçe Spor Tesisleri’nde düzenlenen kapanış törenine Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, Kağıthane Kaymakamı Ahmet Akın Varıcıer, Kağıthane İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammet Çayır, Kağıthane Belediyesi başkan yardımcıları, birim müdürleri, öğrenciler ve veliler katıldı.

 kağıthane yaz spor okulu kapanış

Kağıthane Belediyesi’nin engelli öğrencilere yönelik “Yaz Okulu” uygulaması ile tüm öğrencileri sağlıklı sosyalleşmeye yönlendirdiklerini söyleyen Başkan Kılıç, “İlk defa bu sene engelli yaz spor okulumuzu gerçekleştirdik. Engelli öğrencilerimizle beraber olduk. Tüm Yaz Spor Okullarımızın programlarını inceledim. Yaz Spor Okulları’nın öğrencilerimiz için çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Bizlere güvenerek yavrularını bize emanet eden velilerimize çok teşekkür ediyoruz. Öğrencilerimizin sporla tanışması, sporla yaşaması, güvenli ve sağlıklı ortamlarda sosyal hayata hazırlanması bizler için çok önemli” şeklinde konuşarak Kağıthane Belediyesi’nin spor ve sporculara yönelik destekleri hakkında bilgi verdi. Başkan Kılıç, “Hepinizin takip ettiği gibi açık ve kapalı spor alanlarımıza yenilerini ekledik” dedi.

yaz spor okulu kapanış gösteri

Gösterileri ile seyircilere heyecanlı anlar yaşatan Power Extrame Show Team’i çok beğendiklerini söyleyen öğrenciler, arkadaşları ile birlikte spor yaparak güzel bir yaz tatili geçirdiklerini ifade ettiler.

yaz spor okulu kağithane kapanış

Yaz Okulu’nda gösterdikleri başarılardan dolayı madalya ve sertifikalarını alan bin 500  öğrenci kaykay, bisiklet ve dans gösterileri ile festival havasında geçen kapanış töreninde eğlenceli bir gün yaşadılar.

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
1267 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

hasbahcegazetesi.com page title ... ... ... ... ... ...