logo

reklam

Yeniden Refah Partisi Kuruluyor

Yeniden Refah Partisi Kuruluyor

Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın oğlu Dr. Fatih Erbakan, “Buyurun başlıyoruz” diyerek 23 Kasım Cuma günü yeni siyasi partinin kurulacağını açıkladı.

Dr. Fatih Erbakan, Cumhuriyet Bayramı ve babası Necmettin Erbakan’ın doğum günü olan 29 Ekim için ortak bir mesaj yayımladı. Erbakan, yayımladığı mesajda yeni bir siyasi parti kuracağını da açıkladı:

Buyurun başlıyoruz

Dr. Fatih Erbakan, “Milletimizin tarihi, inancı ve ruh kökünün doğal bir sonu olan Milli Görüş zihniyetini hakkıyla temsil etmek, Yeniden Büyük Türkiye ve Yeni Bir Dünya hedeflerine ulaşmak için siyasi partimizi 23 Kasım 2018 Cuma günü kuruyoruz.

Tüm ezilenlere ve mazlumlara umut olmak için, kaba kuvvetin değil, hakkın üstün tutulduğu bir dünya için başlattığımız kutlu yürüyüşümüz tüm insanlığa hayırlı ve mübarek olsun.

“Bir çiçekle bahar olmaz, ancak her bahar bir çiçekle başlar” anlayışıyla 1969 yılında tüm insanlığın kurtuluşu için yola çıkan “Baharı başlatan çiçek” merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hocamızın doğum günü ve milletimizin yeniden dirilişinin başlangıcı olan 29 Ekim’de; Milli Görüş Hareketi’ne ikinci baharını yaşatmak, milletimizin ve yedi milyar insanın kurtuluşunu ve selametini temin etmek için yola çıkacak kutlu kervanın müjdesini milletimize, İslam Âlemi’ne ve tüm insanlığa veriyoruz Elhamdülillah” dedi.

Hasbahçe Gazetesi Özel Haber

Etiketler: » » » » » » » » » » » » » »
Share
670 Kez Görüntülendi.

Yorum yapabilmek için Giriş yapın.

hasbahcegazetesi.com page title ... ... ... ... ... ...